Världen är full av positiva kundupplevelser och anställdas erfarenheter - med hjälp av oss får alla veta om dem. Läs mer.

DENNA KUNDERFARENHET ÄR PRODUCERAD OBJEKTIVT AV TRUSTMARY SWEDEN AB.

Läs mer

TANA generuje oszczędności dla firmy Ekosystem

Firma Ekosystem zajmuje się przetwarzaniem oraz unieszkodliwianiem odpadów w miejscowości Niedźwiedź w Polsce. Firma potrzebowała nowego kompaktora, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. TANA w pełni spełniła ich oczekiwania.

W słoneczny dzień Kompaktor TANA Eco z serii E320 rozgarnia sterty śmieci. Maciej Zimnicki jest Kierownikiem Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych, jest pod wielkim wrażeniem kompaktora TANA od samego początku.

– Kiedy maszyna została nam dostarczona, musieliśmy ją zmontować. Zajęło nam to jedynie trzy godziny i od razu była gotowa do użycia. To było bardzo proste, mówi Zimnicki.

„Nowa TANA jest szybsza w obsłudze i tańsza w serwisie”

Głównym powodem zakupu kompaktora TANA była potrzebna stworzenia oszczędności finansowych oraz zaoszczędzenia czasu pracy operatorów.

– TANA była jedyną firmą, która mogła zaoferować walec zarówno z przodu, jak i

z tyłu. Jest to korzystne rozwiązanie, ponieważ taka maszyna ugniata odpady szybciej i efektywniej niż te na kołach. Walce wymagają również mniej prac konserwacyjnych, wymienia korzyści Zimnicki.

– Dzięki systemowi sterowania TANA i walcom, kompaktor E320 jest szybszy w obsłudze i tańszy w serwisie, kontynuuje.

Wyjątkowa wygoda i funkcje

Zimnicki podkreśla również dodatkowy komfort dla operatora oraz dla osób obsługujących maszynę.

– Maszyna posiada funkcje jak centralne smarowanie, klimatyzacja, automatyczny system czyszczenia chłodnicy, system dopalania spalin i system czyszczenia walców. Ponadto kabina jest przestronna, a pole widzenia szerokie.  Wszystkie te cechy razem sprawiają, że ta maszyna świetnie się spisuje. Nasze oczekiwania zostały w pełni spełnione, podsumowuje.

Skicka ett meddelande

Fick du bra service? Berätta det för oss.

Anmäl ett företag som betjänade dig bra

Tack för ditt meddelande! Vi återkommer till dig så snart som möjligt.